Zapraszamy od poniedziałku do soboty
w godzinach od 9:00 do 20:00

Tel. +48 508 627 918

MAKIJAŻ PERMANENTNY

KOSMETYKA

» Zabiegi Skeyndor

» Mezoterapia bezigłowa

» Fale radiowe – lifting bez skalpela

» IPL laser trios

» Depilacja woskiem

STUDIO DŁONI I STÓP

MASAŻE

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE
I RYTUAŁY NA CIAŁO

WYSZCZUPLANIE
I MODELOWANIE SYLWETKI

» Bandaże Arosha – wyszczuplające

» RF i liposunkcja ultradzwiękowa

» Mezoterapia bezigłowa

KOBIETA W CIĄŻY

STUDIO TATUAŻU

STUDIO FRYZJERSKIE

GABINET LEKARSKI - już wkrótce

SREFA RELAKSU - już wkrótce

 

Day Spa Rosa to zachwycające miejsce u podnóża gór Beskidzkich w Istebnej. To góralskie SPA położone w samym centrum Istebnej z dużym miejscem parkingowym gdzie rozciąga się panorama na Czechy i Słowację. Oaza relaksu, spokoju, zdrowia i urody. U nas można nie tylko zaczerpnąć świeżego górskiego powietrza ale w pełni i kompleksowo zadbać o swoje ciało i urodę. Pozwolimy każdemu z naszych gości uciec i zapomnieć o codzienności. Dzięki zastosowaniu naturalnych kosmetyków gwarantujemy spotkanie z naturą co pozwoli przenieść się w raj owoców, ziół, które rozbudzą zmysły i ciało.

Oferujemy zabiegi za pomocą najnowocześniejszego i bezpiecznego sprzętu, który jest na rynku kosmetycznym. Zabiegi na każdą kieszeń począwszy od medycyny estetycznej, zabiegów upiększających, nawilżających, wyszczuplających, relaksacyjnych, różnych rodzajów masaży po podstawowe zabiegi na ciało i twarz oraz usługi fryzjerskie. Indywidualne i fachowe podejście naszych pracowników, gwarantuje w pełni zadowolenie naszych klientów, którzy zawsze chętnie do nas wrócą.

Pomysł narodził się z pasji właścicielki z "miłości do zdrowia i piękna". Od ponad 6 lat zajmuje się masażami, kosmetyką, zabiegami z zakresu odnowy biologicznej i SPA. Mgr kosmetologii i odnowy biologicznej. Pasjonatka różnych rodzajów i technik masaży. Uczestniczka wielu pokazów i szkoleń kosmetycznych a także finalistka licznych konkursów - II wicemistrzyni Polski w finale Arosha Championschip 2013. Współpracuje także z wieloma ośrodkami i hotelami Spa.

"Kocham to co robie i chcę spełnić swoje marzenie..." - Anna Rosa.

Pracujemy na naturalnych, ekologicznych kosmetykach między innymi Skeyndor, Kurland, Norel, Ghewol, Peggy Sage, Kryolan, Organiqseries.

 
 
 

STRONA GŁÓWNA   | O NAS   |   NASZE USŁUGI   |   PROMOCJE   |   CENNIK   |   BONY   |   GALERIA   |   PARTNERZY   |   KONTAKT
salon masażu Istebna, zabiegi, spa, instytut zdrowia, Wisła, Ustroń, Bielsko, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz

WWW Design 2013-2021. This page was created by Łukasz Staniek. Projektowanie stron i pozycjonowanie - Spider Design.
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.